Hoe retourneer ik een product?

1. Registreer een retouraanvraag.

Dat kan via ons Retourportaal, dat je hier kunt vinden.

Let op! Je vindt instructies over het gebruik van het portaal door hier te klikken.

Nadat je de retouraanvraag hebt verzonden wordt deze doorgestuurd naar ons team. Ons team verwerkt de retour aanvragen van maandag tot en met vrijdag tussen 7.00 en 14.00 uur. Als jij een retouraanvraag in het weekend verstuurt, wordt deze op maandag goedgekeurd.

Zodra de retour aanvraag is goedgekeurd, ontvang je een aparte email met het verzendlabel en een korte versie van de instructies voor het verzenden van jouw pakket. Gebruik altijd het verzendlabel dat wij verstrekken in plaats van de instructies/het verzendlabel dat mogelijk in het pakket zit wanneer je het ontvangt.

Als jij artikelen van meer dan één merk retourneert, ontvang je voor elke zending een verzendlabel en moet je de producten per merk apart verpakken.

Houd er ook rekening mee dat je het originele verzendlabel van het pakket moet bedekken als je de producten in dezelfde verpakking terugstuurt. Doe je dat niet, dan kunnen er problemen ontstaan met de verzending van het pakket.

2. Verzend jouw pakket(ten)

Print het DHL Express-verzendlabel uit en bevestig dit aan het pakket waarin je de retourzending(en) hebt verpakt. 

Als je het label niet kunt afdrukken, kan je ook duidelijk jouw naam op het pakket schrijven met het trackingnummer. Hierna plan je een afhaling van de zending (instructies onder "Bestel een afhaling bij jouw thuis"). Het volgnummer van het pakket is het WAYBILL-serienummer, dat je kunt vinden op het verzendlabel, onder de eerste barcode (instructies hier).

Jij hebt twee opties wanneer je het pakket met een gedrukt etiket verzendt.

Lever het pakket in bij het dichtstbijzijnde DHL Express-servicepunt.

 • Je kunt ze op postcode opzoeken op hier.
 • Houd er rekening mee dat de pakketten alleen via DHL Express-servicepunten mogen worden verzonden. Verstuur ze niet via Matkahuolto of Posti, want dat geeft problemen en in het ergste geval raken ze zoek.
 • Houd er rekening mee dat servicepunten geen retourzendingen accepteren als het verzendlabel niet aan het pakket is bevestigd.

Bestel een afhaling bij jouw thuis

 1. Je kunt een afhaling vanaf jouw afleveradres aanmaken door hier te klikken. 
 2. Na het klikken op de link krijg je het volgende beeld te zien
 3. Maak de selecties zoals op de foto
 4. "Nee" op de vraag of je een verzendlabel moet aanmaken en "Ik heb een DHL Waybillnummer".
 5. Vervolgens moet je het eerder besproken WAYBILL-nummer invoeren, maar zonder het WAYBILL-prefix, alleen de cijfers zonder spaties tussen de cijfers.
 6. Vul tenslotte jouw telefoonnummer in met het juiste netnummer en klik op "Volgende"
 7. Je komt op een pagina waar jij jouw gegevens kunt invoeren en het tijdstip van afhalen kunt kiezen.
 8. Deze afhaalservice is gratis omdat het verzendlabel al door ons is betaald.

Mocht dit nog vragen oproepen, laat het ons weten! Je kunt informatie vinden over hoe je onze Klantenservice kunt bereiken door hier te klikken.